Budzimy Myślenice!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Iwona H-P
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2017, 13:51
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Myślenice
O mnie: Kocham Trójjedynego Boga
Gender: Female
Kontaktowanie:

Budzimy Myślenice!

Postautor: Iwona H-P » 04 lis 2017, 06:54

Hej, trafiłam na to forum, bo szukam kontaktu z protestantami w Myślenicach pod Krakowem. Czy jestem jedyna? Razem z mężem szukamy ludzi, z którymi moglibyśmy czytać Biblię, modlić się i uwielbiać Pana. Kościół mamy w Krakowie, a grupę domową aż pod Kalwarią. Nie wierzę, że w mojej okolicy nie ma ludzi wierzących i praktykujących inaczej niż KK i ŚJ. Warto się chociaż spotkać i pogadać. Jest pewnie mnóstwo ludzi, którzy poszukują Boga, mają pytania, wątpliwości, nie wiedzą, że można inaczej, nie mają odwagi, by od razu iść do "innego" kościoła. Jesteśmy po to, by dawać świadectwo naszego życia z Bogiem, głosić Jezusa, służyć modlitwą i każdą inną pomocą. Moim marzeniem jest oglądanie przebudzenia w Myślenicach, które śpią w dziwnej mieszance tradycji, ateizmu i ignorancji biblijnej. Na razie gram, śpiewam i głoszę moim bliskim, którzy nie koniecznie chcą mnie słuchać :-) ale wierzę, że Bóg wkrótce doprowadzi do spotkania ludzi głodnych Prawdy, którą objawił nam w swoim Słowie.
Kimkolwiek jesteś, błogosławimy Cię w imieniu Jezusa - Iwona z Jarkiem.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Budzimy Myślenice!

Postautor: KAAN » 05 lis 2017, 10:19



Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości