Prośba o pomoc

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Gosik151515
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2017, 10:24
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Prośba o pomoc

Postautor: Gosik151515 » 22 paź 2017, 10:26

Witam,
Przepraszam, iż zawracam wam głowę i przeszkadzam w dyskusji na temat dogmatu wiary..
Prowadzę badania odnośnie postrzegania koncepcji Społecznej Odpowiedzialności Biznesu przez osoby wyznające różne wartości. Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiego formularza. Ankieta jest krótka i znajduje się na ogólnodostępnej stronie umożliwiającej kreowanie ankiet - https://www.survio.com/survey/d/L9P6N0D5U3V1G8Q4C stąd prosze nie martwić się o jakieś szkodliwe oprogramowanie. Każda odpowiedź będzie dla mnie na wagę złota, gdyż zmagam się z dotarciem do respondentów o różnorodnych podejściach filozoficznych. Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc :))


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o pomoc

Postautor: magda » 22 paź 2017, 21:21

ta ankieta jest tak kretyńsko zredagowana ze nawet nie da sie na niektóre pytania odpowiedzieć . Nie widziałam równie źle zrobionej ankiety


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Polonista01
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2017, 11:39
wyznanie: Ateista
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o pomoc

Postautor: Polonista01 » 24 paź 2017, 12:44

magda pisze:ta ankieta jest tak kretyńsko zredagowana ze nawet nie da sie na niektóre pytania odpowiedzieć . Nie widziałam równie źle zrobionej ankiety

Po co to piszesz? Uwierz mi, że nie byłoby Ci miło gdyby ktoś tak skrytykował Twoją pracę. Jeśli nie możesz się powstrzymać od podzielenia się swoją opinią, to zrób to w sposób kulturalny i konstruktywny.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o pomoc

Postautor: magda » 25 paź 2017, 22:27

próbowałam ją wypełnic ale nigdy takiej nie widziałm . trzeba najpierw szanować kludzi i dać im poważnie zrobiona ankietę a nie taka "na odwl sie " chyba przetłumaczona byle jak na tłumaczu google z błędami a potem krytykować tych co próbowali ci ją wypełnić , krytykowałam bo była na prawdę do niczego. Nauczysz się nastepnym razem robić coś na poziomie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości