Powrót

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Powrót

Postautor: koleżanka » 12 maja 2017, 12:16

Pokój i Dobro!

Powróciłam po tych kilku miesiącach, brakowało mi pisania, choć za wiele się nie udzielam na forum.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: kontousunięte1 » 12 maja 2017, 12:41

Hej. Miło cię czytać. Tylko szkoda, że avatarek taki :-/ wkurzający ;-) ;-)


Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: koleżanka » 12 maja 2017, 12:59

Avatarek uzasadniony więc pozostanie na baaardzo długo.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: Janek » 12 maja 2017, 13:32

Kyrie Eleison - o czarnaaa madonnoooo-tęskniłem :) :D
https://www.youtube.com/watch?v=oq8wnimkp1o
:-D


Awatar użytkownika
Dzik
Posty: 974
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: Dzik » 16 maja 2017, 10:01

Witaj koleżanko. Czy na twoim avatarku jest namalowana afrykańska czarownica vooduu? Bo jak wszyscy wiemy Maria matka Jezusa nie była murzynką.


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: nadrozd » 16 maja 2017, 14:44

Cześć koleźanka
:flower:
Dzik pisze:Witaj koleżanko. Czy na twoim avatarku jest .

Mimo watpliwości jakie można mieć...... to dla koleżąnki to jest obraz MArji, mamy Jezusa.
i tej wersji zapewne konserwatywnie sie bedzie 3mac .
Wiemy że jest wiele wizji Marji nawzajem sie wykluczających --- Islamska Mariam - wspierająca JIHad, albo Maria inkwizycyjna Krwawej Merry , albo vodoo maria..... każde miasto ma jakaś Marie jedna placze, druga mleko daje a wszystkim ludzie dają te same lub podobne avatary........mimo że prawdziwa biblijna Maria jest tylko Jedna. ztąd niestety chaos i trzeba duchwo rozeznać każdy sam jaki ten obraz MArii ma. w głowie . o czym co krok mniej lub bardziej hardkorowo przypominamy ;)

Ale nasza koleżąnka pozdrawia Pokój o DObro i przychodzi w pokoju :)

więc mam nadzieje że Biblijnej Marii w jej słowach bedzie więcej niż tych z innych treadycji... ludowych i lokalnych których żródło jest niewiadomoego pochodzenia.


awataki wszyscy mamy głupawe.....
na twoim jakiś magiczny Jednorożec
na janka jakaś manga , gadająca z nietoperzami.....
a u mnie jednokomórkowiec


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: koleżanka » 17 maja 2017, 15:36

Kocham moją niebieską mamę, bo to ona zaprowadziła mnie do Jezusa.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: MrSponge » 17 maja 2017, 20:25

Popatrz, a myślałem że to Ojciec prowadzi do Syna. Cóż...


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: Gingers » 17 maja 2017, 20:41

MrSponge pisze:Popatrz, a myślałem że to Ojciec prowadzi do Syna. Cóż...

A nie Syn do Ojca?


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: MrSponge » 17 maja 2017, 21:01

No właśnie... Jakbyś znała Prawdę Bożego Słowa i Ewangelię, to byś takiego pytania w życiu nie zadała...


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: Gingers » 17 maja 2017, 21:34

a moim zdaniem, jakbyś ty spotkał kiedykolwiek Jezusa byłbyś inny.


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: Norbi » 17 maja 2017, 21:58

"babskie gadanie"


Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: koleżanka » 18 maja 2017, 10:44

A jednak Maryja prowadzi do Jezusa "zróbcie wszystko co kolwiek wam powie". A Jezus prowadzi do Ojca. Gdybyście znali Jezusa to byście głupot nie pisali.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: Janek » 18 maja 2017, 11:25

koleżanka pisze:A jednak Maryja prowadzi do Jezusa "zróbcie wszystko co kolwiek wam powie". A Jezus prowadzi do Ojca. Gdybyście znali Jezusa to byście głupot nie pisali.


Katolicka "Maryja" prowadzi do gehenny.Jezus jest drogą do "nieba"/Ojca.
Pozdrawiam(btw to nie temat do dysput)


Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Powrót

Postautor: koleżanka » 18 maja 2017, 12:02

A jednak Maryja jest mi matką i wiele zawdzięczam jej wstawiennictwu. Dlatego ikona pozostanie jako awatar.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości