Witajcie!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
sługa
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2016, 16:41
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: PL
O mnie: PSALM 13
Gender: Male
Kontaktowanie:

Witajcie!

Postautor: sługa » 21 sie 2016, 17:11

Witam forumowiczów!
Tutejsze forum przeglądam z przerwami od dłuższego czasu, postanowiłem więc się zarejestrować i zgodnie z dobrym obyczajem przedstawić się.

Jestem 30 letnim mężczyzną, pochodzę z raczej wierzącej rodziny, rodzice i rodzeństwo są w zależności o kim mówimy- katolikami bądź protestantami. Jestem (staram się być) biblijnym chrześcijaninem; wydaje mi się, że jeśli chodzi o doktrynę to najbliżej mi do Baptystów. Ze względu na nieprzyjemne doświadczenia nie należę do żadnej wspólnoty, ale ponieważ jestem zbawiony to staram się postępować tak, żeby podobać się Bogu i udało mi się chyba znaleźć odpowiedni dla siebie Zbór (no w sumie to raczej Pan go przede mną postawił :) ), mam zamiar się wybrać na pierwsze spotkanie w którąś niedzielę i spełnić tym samym oczekwiania Ojca wobec mnie (jestem samotnikiem i gdybym ja miał coś wybrać to nadal modliłbym się w pojedynkę, ale wybrałem posłuszeńtwo, więc trzeba być konsekwentnym ;)).

Jeśli chodzi o przeszłość to miałem bardzo ciężkie dzieciństwo i młodość (można powiedzieć że praktycznie każdego wieczora modliłem się o to, żeby nie musieć budzić się następnego dnia, mam za sobą również próby samobójcze). W tym momencie patrząć w stecz na pewno chciałbym doświadczyć młodości tak to robili moi równieśnicy, ale z drugiej strony to surowe wychowanie przez Boga nauczyło mnie bardzo wielu umiejętności bez których nigdy bym nie spełnił jednego ze swoich marzeń od spełnienia którego jestem o krok :)

Jeśli chodzi o mój krzyż obecnie, to przez całe życie wierzyłem w istnienie Boga, ale nie miałem nadziei na jakąkowiek pomoc z jego strony i dlatego do dzisiaj niestety właśnie moim największym problemem w wierze jest na pewno kwestia zaufania Bogu w sprawach związanych ze sprawami doczesnymi (obecnie chyba praca i ewentualna perspektywa założenia rodziny).

To chyba na tyle. Nie jestem przekonany na ile aktywnie będę tutaj się udzielać, bo nie mam chyba niczego wartościowego do podzielenia się z Wami, ale na pewno nadal będę czytać Wasze mądre posty :) Bądźcie błogosławieni w Panu!


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: jj » 21 sie 2016, 17:35

Witaj! :)


Awatar użytkownika
Marcel777
Posty: 98
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:21
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Marcel777 » 21 sie 2016, 17:37

Cześć :-)


"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". Dz 4:12

Mój blog: http://za-mesjaszem.blogspot.com/
Mój kanał:https://www.youtube.com/channel/UCIcX-Ac1CJcjU1sl_f7oMtw
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Noemi » 21 sie 2016, 20:12

Witaj na forum :-)


ToBe
Posty: 80
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:46
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
O mnie: Gal 5:19, 22-23
2 Kor 13:13
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: ToBe » 21 sie 2016, 21:02

Witaj :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Samolub » 21 sie 2016, 21:51

Hello


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Imperator » 21 sie 2016, 23:39

Witaj na forum!


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Volgus
Posty: 45
Rejestracja: 09 sie 2016, 13:45
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Mazury
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Volgus » 22 sie 2016, 11:19

Witamy serdecznie!! ^^


"Kocha najmocniej, jest najłaskawszy i najbardziej miłosierny oraz współczujący. Jest cierpliwy, pełen dobroci i prawdy. Przebacza nieprawość, przestępstwo i grzech. Nagradza tych, którzy szukają Go gorliwie. Jest najsprawiedliwszy, a w Swych sądach straszny. Nienawidzi grzechu i winnego nie oszczędzi."
Awatar użytkownika
Airad
Posty: 58
Rejestracja: 02 sty 2016, 20:59
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Krk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Airad » 22 sie 2016, 12:12

heloł :)


kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: kasiapelasia » 22 sie 2016, 15:04

Witaj.


Komandos
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2016, 12:19
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witajcie!

Postautor: Komandos » 22 sie 2016, 20:28

Cześć ! :)



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości