Witam

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
mcgort
Posty: 39
Rejestracja: 10 mar 2016, 11:21
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Witam

Postautor: mcgort » 28 kwie 2016, 16:12

Szczęść Boże wszystkim szukającym i tym którzy odnaleźli Pana.
Na imię ma Andrzej i z różnym szczęściem kroczę za Chrystusem w zasadzie od kiedy pamiętam. Wynosząc wiarę z domu zawsze pragnąłem więcej niż to co przekazali mi rodzice. Jako młody człowiek starałem się szukać Boga i znalazłem go w KRK i między innymi w ruchu Światło-Życie. Niestety z różnych przyczyn na wiele lat odwróciłem się od Boga. Ale on nigdy się nie odwraca od nas i zawsze szuka odpowiedniego momentu by o sobie przypomnieć. Oczywiście znalazł taki moment by pociągnąć mnie na nowo do siebie. Od kilku lat doznaję łaski nawrócenia i powróciłem do mojej ukochanej drogi Oazowej i w tej drodze staram się realizować jako uczeń Chrystusa.
Dlaczego się tu zapisałem? Pan pociągając mnie na nowo do siebie posłużył się pewną protestancką wspólnotą a i sam Ruch Światło-Życie u swego początku blisko współpracował z braćmi w Chrystusie. Dlatego też zawsze darzę protestantów szacunkiem. Nie spodziewam się być bardzo aktywnym członkiem tego forum, raczej się będę zaczytywać w wolnych chwilach i wrzucać gdzie nie gdzie kilka zdań jeśli moje sumienie podpowie mi że powinienem.

Pozdrawiam gorąco w Panu
Andrzej

ps. Gorąca prośba do administracji. Nie mogę zmienić swojego nicka z poziomu edycji konta a nieopatrznie dzięki auto uzupełnianiu mój nick jest moim adresem email :) Bardzo proszę o usunięcie z niego @ i tego co po niej. Z poziomu edycji uczestnika jest to możliwe. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Ian » 28 kwie 2016, 18:06

Witaj.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Samolub » 28 kwie 2016, 18:54

Hey


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: kasiapelasia » 28 kwie 2016, 20:20

Witaj wśród nas bracie.

Wysłane z mojego Z205 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: wisnia2168 » 29 kwie 2016, 20:55

Witaj! Mam nadzieję że to forum pomoże ci znaleźć odpowiedzi na twoje pytania, które tak czy inaczej u wierzących się czasami pojawiają :)
Chwała Panu że mogłeś doświadczyć jego miłości!


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości