Witam :D

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Koniczynka
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2016, 15:47
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Witam :D

Postautor: Koniczynka » 20 sty 2016, 16:22

Witam wszystkich i dołączam na te forum jako Koniczynka! :->

Jeszcze przed chwilą wiedziałam czym by tu zapchać pustą przestrzeń, a teraz pustka w głowie. ^^" :oops: ;-;

No to... jestem protestantką od zawsze. Dziękuję Bogu za to, że mogłam już go poznawać od małego dziecka. :mrgreen: Chociaż nie jestem osobą pełnoletnią to już znalazłam na większość pytań odpowiedź. To po co tu jestem? Cóż... chcę poznawać innych ludzi, którzy również są protestantami, lub wierzą w Boga. :) Zresztą kiedy zobaczyłam te Forum, to początkowo nie mogłam uwierzyć, że w internecie są jeszcze takie rzeczy. :eek: No i nie mogłam się powstrzymać przed zarejestrowaniem się tutaj. Więc jestem i witam Braci i Siostry. (Chociaż ja raczej powinnam na większość z was mówić Wujek i Ciocia, no nie? :lol-sweat: )


Bóg to nie osoba znad chmur bawiąca się twoim życiem. Bóg to Ojciec i przyjaciel. ;-)
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Samolub » 20 sty 2016, 16:30

Hey

A no tak jestesmy enklawą i dzielnie bronimy niepodległości i honoru internetów =D
Ale co ma pelnoletniość czy wiek do poznania ? Trochę ma, ale bez przesady...

Jest tu sporo osób nie pelnoletnich, 20, 30 40 latkow, w kwiecie wieku też mamy zacną reprezentacje. Każdy Duchem młody więc Bracia Siostry byłoby naj odpowiedniej

Trzeba wierzyć i w takie rzeczy jak forum =P swoją drogą polecam taką formę dyskusyjną w sieci jako najlepszą

Czemu koniczyna?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Koniczynka
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2016, 15:47
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Koniczynka » 20 sty 2016, 16:50

Samolub pisze:Hey

A no tak jestesmy enklawą i dzielnie bronimy niepodległości i honoru internetów =D
Ale co ma pelnoletniość czy wiek do poznania ? Trochę ma, ale bez przesady...

Jest tu sporo osób nie pelnoletnich, 20, 30 40 latkow, w kwiecie wieku też mamy zacną reprezentacje. Każdy Duchem młody więc Bracia Siostry byłoby naj odpowiedniej

Trzeba wierzyć i w takie rzeczy jak forum =P swoją drogą polecam taką formę dyskusyjną w sieci jako najlepszą

Czemu koniczyna?


No, nie ma, tylko jestem lekko przewrażliwiona na temat swojego wieku. Zawsze z wyglądu wyglądałam na starszą niż jestem i już od paru lat ludzie mówią na mnie "per" pani. Fakt, przyzwyczaiłam się do tego, jednak.... nadal to jest trochę krępujące i denerwujące. ;-; Również psychicznie jestem zbyt dorosła jak na swój wiek. Dlatego czasami (często nieświadomie już) wytykam na początek swoją niepełnoletność. Chcę chociaż raz w życiu poczuć się jak na swój wiek. Dziwne, większość moich rówieśniczek stara się być jak najbardziej dorosła, a ja chcę się odmłodzić.... xD

Każdy Duchem młody.... nie powiedziałabym. xD Ale rozumiem i zapisałam sobie na swoim "dysku". :-)

Wiem, ale ostatnio trafiałam tylko na jakieś zboczone forum lub o tematyce magii itp.... Dlatego u mnie takie zdziwienie.

Pamięta ktoś jeszcze "Rodzinę Rabatków"? Tak, nadal lubię to oglądać z młodszymi siostrami, to była jedna z moich ulubionych bajek. =D A że nie miałam pomysłu na jakiś normalny nick, to wybrałam imię z tamtej piątki. Wiem, że tam miał ją chłopak, ale do dziewczyny też pasuje moim zdaniem. :D


Bóg to nie osoba znad chmur bawiąca się twoim życiem. Bóg to Ojciec i przyjaciel. ;-)
Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Maddie » 20 sty 2016, 16:58

Witaj, Koniczynko, owocnego czasu na forum, i żeby Bóg Cię nieraz przyjemnie zadziwił, wiesz, takie Ahaaa! i Wow! :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Samolub » 20 sty 2016, 16:59

Tutaj każdy młody Duchem

Hah to co jest dziś w polskim internecie to w skrócie można powiedziec w wiekszosc miejsc to grobowce zmarłych za życia. Ja na takie fora, czaty nie właże bo tam zakompleksieni, niezbyt inteligentni ludzie siedzą. Wogóle od tzw "świata" odcinam się jak tylko mogę bo już tej marności doświadczyłem by teraz szybować z Chrystusowymi i oby tak dalej niech trwa społeczność w Panu ! :lmao:


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Jaaqob » 20 sty 2016, 17:01

Koniczynka pisze:No to... jestem protestantką od zawsze. Dziękuję Bogu za to, że mogłam już go poznawać od małego dziecka. :mrgreen: Chociaż nie jestem osobą pełnoletnią to już znalazłam na większość pytań odpowiedź. To po co tu jestem? Cóż... chcę poznawać innych ludzi, którzy również są protestantami, lub wierzą w Boga. :) Zresztą kiedy zobaczyłam te Forum, to początkowo nie mogłam uwierzyć, że w internecie są jeszcze takie rzeczy. :eek: No i nie mogłam się powstrzymać przed zarejestrowaniem się tutaj. Więc jestem i witam Braci i Siostry. (Chociaż ja raczej powinnam na większość z was mówić Wujek i Ciocia, no nie? :lol-sweat: )


Powiem Ci, że też mam takie dylematy... ;) Ale w końcu to internet, tu jesteśmy na "ty".

Witaj na forum! :)


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: konto skasowane » 20 sty 2016, 18:46

Hej, Roślina :)

Do mnie nie mów wujek bo jeszcze się przyzwyczaję i mi tak zostanie na zawsze ;P Masz jakiś zbór?


.
Awatar użytkownika
Koniczynka
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2016, 15:47
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Koniczynka » 20 sty 2016, 19:00

Dziękuję wam za takie miłe przywitanie. :)

Maddie, Bóg nie raz już mnie zadziwił (jednak nie poskąpię kolejnym "Wow!" :D) za co mu dziękuję i też mam nadzieję, że będzie mi tutaj z wami dobrze. ^-^

Samolub, w sumie masz rację....
I to fakt, ludzie teraz naprawdę stali się tacy... no już sama nie wiem jak ich określić. ;-; Tacy zimny, bufoniaści(wiem, że nie ma takiego słowa, ale fajnie to brzmi xD ) i nie grzeszą intelektem. Aż mi się ich żal robi. No i zalewa mnie wtedy krew. ;-;

Jaaqob - miło wiedzieć, że są ludzie którzy wiedzą o czym mówię. :->

Efendi - dobra, niech wam będzie. Spróbuję nie za bardzo zasypywać zwrotami grzecznościowymi. :lol-sweat:

Dr.sky, Zbór Zielonoświątkowy "Betel" ;-)

I takie pytanko, gracie może na jakimś instrumencie? Lub śpiewacie w jakimś zespole? :)


Bóg to nie osoba znad chmur bawiąca się twoim życiem. Bóg to Ojciec i przyjaciel. ;-)
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Jaaqob » 20 sty 2016, 19:05

Swoją drogą to trochę takie straszne...
"Do kazania poproszę brata iXskyego"
"Módlmy się za braterstwo Nowaków"

Jakby nie można było po imieniu... ;P
Nie musimy zaznaczać, że jesteśmy braćmi...
Ja do swojego brata nie mówię per brat :D


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: konto skasowane » 20 sty 2016, 19:15

Nie lubię tego określenia "brat" "siostra" i nie tylko ja zresztą. Nie chciałbym mówić do mojej potencjalnej dziewczyny per "siostra" a potem z per "siostrą" chcieć się tego... zakochać XP


.
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Jaaqob » 20 sty 2016, 19:25

Tzn. to jest fajne... ale nie zawsze.
Na przykład byłem sobie na kongresie ŚJ jakiś czas temu... i strasznie nienaturalne to było "nie mogliśmy sobie tam usiąść, bo tam BRACIA siedzieli" i tak dalej...
Tak samo przed zebraniem "Kochani BRACIA, szanowni państwo (na myśli mnie chyba mieli)..."
Często po prostu bywa nienaturalne, dziwne.


Awatar użytkownika
Koniczynka
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2016, 15:47
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Koniczynka » 20 sty 2016, 19:34

Efendi, tamburyn należy do instrumentów perkusyjnych, czyli na czymś grasz. ;) A nerwy też się liczą. xp

Dla mnie to normalne, że tak siebie nawzajem nazywamy. :p Jak to czasami się nazywają: "Siostra żona", czy "Brat Mąż". xD Może to dziwnie brzmi, ale cieszę się gdy widzę, że zachowujemy się jak wielka, szczęśliwa rodzina. :D


Bóg to nie osoba znad chmur bawiąca się twoim życiem. Bóg to Ojciec i przyjaciel. ;-)
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Jaaqob » 20 sty 2016, 19:37

No nie wiem czy taka szczęśliwa. Ja tam mam brata i nie potrzebuje mówić do niego "bracie" żeby czuć że nim jest. Tak samo powinno być z chrześcijanami... ;)


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Ian » 20 sty 2016, 19:57

Powiedz to apostolom :) Witaj siostro ;)


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam :D

Postautor: Jaaqob » 20 sty 2016, 20:06

Oj, mówię że to jest fajne, ale nie we wszystkich miejscach pasuje... prawda? :P
przecież nawet w listach każde imie nie było poprzedzone "bratem" :P



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości