Witam z nad morza

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Justyna
Posty: 209
Rejestracja: 05 mar 2013, 10:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam z nad morza

Postautor: Justyna » 16 lut 2016, 12:10

W jakich miastach znajdują się zbory KCH ?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam z nad morza

Postautor: konto skasowane » 16 lut 2016, 12:32

Justyna sprawdzaj najpierw w Google takie informacje, albo przejdź na PW, albo załóż wątek


.
Spring
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2016, 21:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam z nad morza

Postautor: Spring » 17 lut 2016, 15:01

Justyna - Pisz śmiało pw do mnie :) Chętnie odpowiem na resztę pytań.


Justyna
Posty: 209
Rejestracja: 05 mar 2013, 10:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam z nad morza

Postautor: Justyna » 21 mar 2016, 11:13

Spring pisze:Justyna - Pisz śmiało pw do mnie :) Chętnie odpowiem na resztę pytań.


Dwukrotnie pisałam do ciebie . Żadnej odpowiedzi. Po co więc te deklaracje?


Spring
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2016, 21:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam z nad morza

Postautor: Spring » 22 mar 2016, 14:29

Justyna pisze:
Spring pisze:Justyna - Pisz śmiało pw do mnie :) Chętnie odpowiem na resztę pytań.


Dwukrotnie pisałam do ciebie . Żadnej odpowiedzi. Po co więc te deklaracje?


Odpisałem na większość Twoich pytań.Więc odpowiedzi były.Także deklaracja wykonana,a sformułowanie że nie dałem żadnej odpowiedzi jest nie prawdziwe.
Odpowiedziałem na wszystko co jest potrzebne do poznania wspólnoty.Jeśli na prawdę chciałabyś poznać nasz kościół-jak już wcześniej zachęcałem-trzeba odwiedzić któryś ze zborów.
Pozdrawiam wiosennie.


Justyna
Posty: 209
Rejestracja: 05 mar 2013, 10:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam z nad morza

Postautor: Justyna » 22 mar 2016, 14:48

Spring pisze:
Justyna pisze:
Spring pisze:Justyna - Pisz śmiało pw do mnie :) Chętnie odpowiem na resztę pytań.


Dwukrotnie pisałam do ciebie . Żadnej odpowiedzi. Po co więc te deklaracje?


Odpisałem na większość Twoich pytań.Więc odpowiedzi były.Także deklaracja wykonana,a sformułowanie że nie dałem żadnej odpowiedzi jest nie prawdziwe.
Odpowiedziałem na wszystko co jest potrzebne do poznania wspólnoty.Jeśli na prawdę chciałabyś poznać nasz kościół-jak już wcześniej zachęcałem-trzeba odwiedzić któryś ze zborów.
Pozdrawiam wiosennie.



Deklarowałeś, że odpowiesz na resztę pytań. Na priv z 21 lutego odpowiedziałeś, ale już na 23 lutego i 5 marca nie było odpowiedzi. Do Sopotu z południa Polski mogę się wybrać jedynie w wakacje. Pytania chyba nie były za trudne ?

Zapytałam jedynie m.in. cyt. "Czytałam ostatnio dane GUS, opracowane na podstawie informacji podanych przez Kościoły i tam jest podane, że KCh ma w Polsce prawie 2 tysiące wyznawców, w Sopocie -1245 członków, w Warszawie - 74. Wydaje mi się, że te dane są mocno zawyżone:
http://stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/oz_ ... 9-2011.pdf
str. 85 Wcześnie podawane były jeszcze większe liczby wiernych. Czy KCh toleruje u swoich członków rozwody i palenie papierosów?

I tylko tyle...


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam z nad morza

Postautor: Samolub » 22 mar 2016, 14:56

Justyna pisze: Czy uważacie innych chrześcijan, że są członkami Kościoła Chrystusowego?


Też chciałbym usłyszeć odpowiedz na to pytanie


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości