Witam wszystkich :)opuszczam cialo,..

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
inna
Posty: 15
Rejestracja: 18 cze 2014, 23:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witam wszystkich :)opuszczam cialo,..

Postautor: inna » 19 cze 2014, 00:17

Oprocz tego co w temacie jestem matka,mezatka i wlascicielka cudownej suczki,szczesliwaP:)


Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Adalbertus » 19 cze 2014, 07:32

Witaj.

W jaki sposób opuszczasz ciało?


_____________________________________________________________________________
Każdy, kto wierzy, że Jezus jest Chrystusem, z Boga się narodził... (1. List św. Jana 5.1)
http://www.katowice.kwch.pl
inna
Posty: 15
Rejestracja: 18 cze 2014, 23:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: inna » 19 cze 2014, 10:18

Nie,nie umieram i ciesze sie dobrym zdrowiem:)


Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 19 cze 2014, 10:23

Przyoblekasz się w szatę nowego człowieka, czy trenujesz tzw. OOBE? Jak robisz to drugie, to bardzo głupi pomysł masz.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
7adwent
Posty: 163
Rejestracja: 09 mar 2011, 12:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: 7adwent » 19 cze 2014, 12:04

a moze to reinkarnacja


Gdyż nie mam upodobania w śmierci grzesznika, mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się, a żyć będziecie! Ezechiel 18:32

Pan nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, chociaż niektórzy uważają, że zwleka, lecz okazuje Cierpliwość względem was, bo nie chce by ktokolwiek zginął, lecz chce aby wszyscy przyszli do upamiętania" 2 Piotra 3:9

A Duch i oblubienica mówią przyjdź, a kto słyszy niech powie przyjdź, a ten kto pragnie niech przychodzi, a kto chce niech darmo weźmie wodę żywota. Obj. Jana 22:17
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 19 cze 2014, 12:46

Raczej diablizacja.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4





Grażyna
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 19 cze 2014, 16:37

Witaj!

Zapoznaj się proszę z moją odpowiedzią w kwestii OOBE: LINK.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Karol
Posty: 1174
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich :)opuszczam cialo,..

Postautor: Karol » 19 cze 2014, 20:55

inna pisze:Oprocz tego co w temacie jestem matka,mezatka i wlascicielka cudownej suczki,szczesliwaP:)


Witaj

Milo że jesteś ale ciekawi mnie jakie ciało opuszczasz ?
Czy to ciało kierownicze ? :clap:


agnieszkaa
Posty: 940
Rejestracja: 11 lut 2013, 05:08
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich :)opuszczam cialo,..

Postautor: agnieszkaa » 20 cze 2014, 02:27

inna pisze:Oprocz tego co w temacie jestem matka,mezatka i wlascicielka cudownej suczki,szczesliwaP:)


a Kim dla Ciebie jest Pan Jezus Chrytus ?


Aby wszyscy czcili Syna, jak czcza Ojca. Kto nie czci Syna, ten nie czci Ojca, który go posłał (Jana 5:23).
Wierze, ze Ojciec , Syn i Duch Swiety to jeden i ten sam Pan Bog, wierze, ze Pan Bog nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest Jezus Chrystus, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, objawiony w ciele ludzkim, Syn Bozy, Syn Czlowieczy, Chrystus. Wierze, ze Ojciec jest w Synu, a Syn w Ojcu.
inna
Posty: 15
Rejestracja: 18 cze 2014, 23:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: inna » 22 cze 2014, 11:27

Jezus jest umilowanym Synem Bozym.Jest czlowiekiem ktory mogl zamieniac kij w weza,ktory mogl uzdrawiac zmarlych...i jest Tym ktory zabrania tego wszystkiego ludziom.Wierze w istnienie Boga ktory jest ponad wszystkim i wszystkimi.


agnieszkaa
Posty: 940
Rejestracja: 11 lut 2013, 05:08
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkaa » 22 cze 2014, 11:42

a powiedz, dlaczego masz napisane wyznanie inne ewangeliczne ?

dlaczego tak wpisalas ?


Aby wszyscy czcili Syna, jak czcza Ojca. Kto nie czci Syna, ten nie czci Ojca, który go posłał (Jana 5:23).
Wierze, ze Ojciec , Syn i Duch Swiety to jeden i ten sam Pan Bog, wierze, ze Pan Bog nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest Jezus Chrystus, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, objawiony w ciele ludzkim, Syn Bozy, Syn Czlowieczy, Chrystus. Wierze, ze Ojciec jest w Synu, a Syn w Ojcu.
7adwent
Posty: 163
Rejestracja: 09 mar 2011, 12:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: 7adwent » 24 cze 2014, 06:40

ale im ćwieka zabiłas teraz przez Ciebie spać nie mogą tylko myślą z jakiego ciała wychodzisz heheheheheh


Gdyż nie mam upodobania w śmierci grzesznika, mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się, a żyć będziecie! Ezechiel 18:32



Pan nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, chociaż niektórzy uważają, że zwleka, lecz okazuje Cierpliwość względem was, bo nie chce by ktokolwiek zginął, lecz chce aby wszyscy przyszli do upamiętania" 2 Piotra 3:9



A Duch i oblubienica mówią przyjdź, a kto słyszy niech powie przyjdź, a ten kto pragnie niech przychodzi, a kto chce niech darmo weźmie wodę żywota. Obj. Jana 22:17

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości